Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 11 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Adria Coral Supreme 670 SLT on vähän ajettu matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesäseikkailuihin. Tämä dieselkäyttöinen ajoneuvo on varustettu kahdella rengassarjalla, mikä tekee siitä monipuolisen valinnan eri sääolosuhteisiin. Ohjaamoilmastointi ja vakionopeudensäädin lisäävät ajomukavuutta, kun taas peruutuskamera helpottaa pysäköintiä. Tilava takakylpyhuone ja erillisvuoteet takaavat viihtyisän majoituksen tien päällä. Jos tämä Adria Coral Supreme 670 SLT voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NNY-624 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 9.9.2025 |
| Ajomäärä | 25000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Coral Supreme 670 SLT |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- HIENO VÄHÄN AJETTU ALDE-LÄMMITTEINEN CORAL SUPREME TAKAKYLPPÄRILLÄ JA ERILLISVUOTEILLA!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Vakionopeudensäädin
- Ohjaamoilmastointi
- Peruutuskamera
- Huoltokirja
- Radio
- 2x renkaat
- Polkupyöräteline
- Sähköikkunat ohjaamossa
- Kasettiverhot ohjaamossa
- Jääkaappi pakastinlokerolla
- ALDE nestekiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- ALDE nestekiertoinen lattialämmitys
- Kaasuliesi
- Erillisvuoteet takana
- Kaasu-uuni
- Sivukeittiö
- Pöytäryhmä
- Kääntyvät etuistuimet
- Tilava yhdistetty kasetti WC ja suihku takana
- Suihku
- Puoli-integroitu
- Rekisteröity: 5:lle
- Nukkumapaikat: 2:lle
- Pituus 738 cm + PP-teline
- Leveys 229 cm
- Korkeus 276 cm + ilmastointikoneen ulkoyksikkö
- Omamassa: noin 3100 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Rekisteröity käytettynä Ruotsista Suomeen 8/2024
- Keskuslämmitys
- Alde
- Nestekiertolämmitys
- Sähköpatruuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.8.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.8.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 109 kw / 148 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3074 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy