Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Adria MATRIX AXESS M 650 SF -mallin matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaunotar on varustettu vakionopeudensäätimellä ja ohjaamon ilmastoinnilla, joten matka taittuu mukavasti. Kääntyvät etuistuimet ja pöytäryhmä tekevät tauoista nautinnollisia. Mukana on myös markiisi, iso jääkaappi ja pakastinlokero, joten eväät pysyvät kylmänä. Nukkumapaikkoja löytyy neljälle, joten koko perhe mahtuu mukaan. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | KPV-752 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 10.6.2025 |
| Ajomäärä | 60000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | MATRIX AXESS M 650 SF |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Aj. 60tkm
- Suomi-auto
- 2. omisteinen
- Vakionopeudensäädin
- Kääntyvät etu-istuimet
- Ohjaamon ilmastointi
- Pöytäryhmä
- Trumatic sähkö/kaasu
- Sähkövastus lattiassa
- Markiisi
- Alaslaskupeti
- Iso jääkaappi
- Pakastinlokero
- Liesi
- Pesuallas
- Parivuode takana
- WC
- Suihku
- 2 x renkaat
- Nukkumapaikat 4:lle
- Pituus: 691cm
- Leveys: 229cm
- Korkeus: 283cm
- Omamassa: 2989kg
- Kokonaispaino: 3500kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.6.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.6.2012 |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 109 kw / 148 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2989 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI