Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | YKJ-126 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 31.3.2026 |
| Ajomäärä | 76200 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | A4 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Samuel Riikonen
Auto- ja caravanmyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- TÄHÄN VAIHTOAUTOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan!
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- 1 omistaja
- Suomi-auto
- S line etu- ja takapuskurit
- Sähköisesti taittuva vetokoukku
- Kahdet renkaat
- Kahdet erikoisvanteet
- Vakionopeussäädin nopeusrajoittimella
- 3-alueinen automaatti-ilmastointi
- Peruutuskameratoiminto
- Urheilulliset etuistuimet, sis. sähkösäätöiset ristiseläntuet
- Audi Drive Select -järjestelmä
- Urheilullinen alusta
- Seisontalämmitys ja -tuuletus, kaukosäätimellä
- Audi Smartphone Interface
- Bluetooth-Hands-free -liitäntä
- 7" ajotietokone värinäytöllä
- Korkearesoluutioinen 10,1" MMI kosketusnäyttö
- Tutkat edessä ja takana
- Takaluukun sähkötoiminen avaus-ja sulkutoiminto
- LED -ajovalot, sis. ajovalojen pesimet ja dynaamiset takavilkut
- Audi hold assist -paikallaanpitoavustin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.7.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.6.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1984 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 140 kw / 190 hv |
| CO₂-päästöt | 157 g / km |
| Kokonaismassa | 2115 kg |
| Omapaino | 1585 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val