Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Audi A6 -mallin farmari, joka on kuin tehty Suomen kesäteille! Tämä diesel-käyttöinen kaunotar tarjoaa mukavaa matkantekoa automaattivaihteiston ja vakionopeudensäätimen ansiosta. Xenon-ajovalot valaisevat pimeätkin kesäyöt, ja pysäköintitutkat tekevät taskuparkkeerauksesta lastenleikkiä. Vetokoukun ansiosta voit napata peräkärryn tai veneen mukaan, ja kahdet renkaat takaavat, että olet valmiina kaikkiin vuodenaikoihin. Jos tämä Audi A6 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZJM-468 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 28.1.2026 |
| Ajomäärä | 177400 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | A6 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Xenon -ajovalot
- Pysäköinti tutkat eteen ja taakse
- Vetokoukku
- IsoFix
- Vakionopeudensäädin
- Bluetooth
- Penkinlämmittimet edessä
- Automaatti-ilmastointi
- Radio ja CD-soitin
- Ajotietokone
- Sähkö lasit edessä ja takana
- Sähkösäätöiset sivupeilit lämmityksellä
- Lämmitettävä takalasi
- Kahdet renkaat
- Kahdet Vanteet
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.1.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.1.2013 |
| Vetopainot | 750 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 135 g / km |
| Kokonaismassa | 2280 kg |
| Omapaino | 1725 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy