Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on BMW K -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu menopeli tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä, kiitos sähkötoimisen tuulisuojan ja kahvanlämmittimien. Vakionopeussäädin ja ABS-jarrut varmistavat, että matka taittuu turvallisesti. Mukana tulevat sivulaukut ja takalaukku tarjoavat tilaa kaikelle tarpeelliselle. Ja kirsikkana kakun päällä, saat ilmaisen talvisäilytyksen ensi kevääseen asti. Jos tämä BMW K voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 24-GEA |
| Vuosimalli | 2011 |
| Ajomäärä | 63000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | K |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim. huolto: 05/24 59227 km )
- Venttiilit tarkastettu 05/20 36482 km
- Rekisteröity kahdelle
- Nelitahti
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Radio
- Ajomoodit
- Sähkötoiminen tuulisuoja
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Vakionopeussäädin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.5.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.5.2011 |
| Kuutiotilavuus | 1650 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 118 kw / 160 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 560 kg |
| Omapaino | 348 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki