Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi punainen BMW K, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä urheilullinen kaksipyöräinen on rekisteröity kahdelle, joten voit ottaa kaverin mukaan nauttimaan ajelusta. Vähän ajettu ja hyvin huollettu, joten matka taittuu turvallisesti. Varusteltu muun muassa ESA:lla, ajomoodeilla ja kahvanlämmittimillä, joten ajonautinto on taattu. Kirsikkana kakun päällä on vakionopeussäädin, joka tekee pitkistäkin matkoista leppoisia. Jos tämä BMW K voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 30-YGF |
| Vuosimalli | 2012 |
| Ajomäärä | 76000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | K |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuonti-pyörä, tuontimaa Saksa (2019) ei vauriohistoriaa
- Huoltohistoria (viim.huolto: 06/25 71611km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- ESA
- Ajomoodit
- Istuinlämmitin
- Sähkötoiminen tuulisuoja
- Radio
- Kaatumaraudat
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Vakionopeussäädin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.6.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.6.2012 |
| Kuutiotilavuus | 1650 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 118 kw / 160 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 540 kg |
| Omapaino | 332 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki