Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | FNJ-481 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 17.7.2025 |
| Ajomäärä | 135000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Jumper |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 13 m3 tavaratilaa! Tavaratilan max pituus 3,7 m ja max leveys 1.87m
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Marginaaliverollinen
- Suomiauto
- Huoltokirja, viimeisin öljynvaihto 135 tkm:ssa -2/2026
- Jakohihna vaihdettu 23.03.2022 / 104776km
- Kahdet renkaat
- Webasto polttoainetoiminen lämmitin
- Vetokoukku, vetopaino jarruin 2500kg!
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Metalliväri: Gris Graphito met. (grafiitin harmaa)
- Bluetooth-handsfree
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Led huomiovalot
- Ikkunallinen sivuliukuovi oikealla (sisältyy Window Pack pakettiin)
- 2-paikkainen matkustajan istuin
- Istuimien alaosien peitelevyt FO01
- Kuljettajan istuimessa kyynärnoja, ristiseläntuensäätö ja korkeudensäätö
- Kiinteä ikkunallinen väliseinä
- Kuljettajan istuimen lämmitys
- Ohjelmoitava Webasto-lämmitin
- 5 tuuman kosketusnäyttö englannikielinen
- Radio, MP3 yhteensopiva, säätimet ohjauspyörässä
- Ajotietokone
- ESP ajovakaudenhallinta, mäkilähtöavustin ja vetoluistonesto
- Kuljettajan turvatyyny
- Sähköiset ikkunannostimet
- Ikkunalliset takaovet ja takalasien lämmitys
- Ohjauspyörän korkeudensäätö
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.6.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.6.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 163 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2050 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter