Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 71 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Citroen Jumper -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Rekisteröity kuudelle, joten koko porukka mahtuu mukaan. Vetokoukku mahdollistaa kärryn tai asuntovaunun vetämisen, ja Webasto-lämmitin pitää viileät illat lämpiminä. Vakionopeudensäädin ja ilmastointi tekevät pitkistäkin matkoista mukavia. Kahdet renkaat takaavat, että olet valmis kaikkiin keleihin. Tämä käytännöllinen matkakumppani odottaa vain uutta kuskia. Jos tämä Citroen Jumper voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GMH-521 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 20.1.2026 |
| Ajomäärä | 178000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Jumper |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Toni Rask
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Alv-vähennyskelpoinen
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Huoltokirja 171tkm 03/2025
- Jakohihna vaihdettu 164tkm 05/2024
- 2 x renkaat
- Webasto polttoainetoiminen lämmitin
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Ilmastointi
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Liesi
- Jääkaappi
- Inventteri
- Sähköikkunat
- 1 x Avain
- Rekisteröity 6:lle
- Pituus 636cm
- Leveys 205cm
- Kokonaismassa 3500kg
- Omamassa 2825kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.4.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.4.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 3000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 120 kw / 163 hv |
| CO₂-päästöt | 164 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2825 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy