Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 26 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Dethleffs T6244 -mallin matkailuauto, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä käytetty valkoinen kaunotar tarjoaa mukavat oltavat reissun päällä: ALDE-lämmitys pitää lämpimänä, ja tilava pöytäryhmä kutsuu nauttimaan aterioita. Parivuode ja nukkumapaikat kolmelle takaavat hyvät unet. Mukana myös polkupyöräteline, jotta pääset tutkimaan ympäristöä pyörän selässä. Kahdet renkaat varmistavat, että olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Ota yhteyttä ja lähde koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | JGB-925 |
| Vuosimalli | 2005 |
| Viimeisin katsastus | 4.6.2025 |
| Ajomäärä | 142000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T6244 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj. 142tkm
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- Radio
- Peruutuskamera
- Pilot-istuimet edessä
- ALDE- nestekiertoinenlämmitys
- Pöytäryhmä
- Liesi
- Iso jääkaappi/pakastin
- Parivuode
- Wc
- Suihku
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- 2xrenkaat+vanteet
- Nukkumapaikat 3:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 640 cm
- Leveys 231 cm
- Omamassa 2940 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- RENAULT ALUSTAINEN MATKAILU AUTO VÄKEVÄLLÄ 3.0DCI KETJUKONEELLA!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.2.2005 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.2.2005 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 2950 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2940 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI