Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 48 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö matkailuvaunua, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin? Tämä C'Joy-mallin Dethleffs on juuri sinulle! Laatutarkastettu ja Ruotsista tuotu vaunu tarjoaa mukavat puitteet reissuille: parivuode edessä, pöytäryhmästä muuntuva lisävuode, jääkaappi, WC ja liesi tekevät matkasta sujuvaa. Trumatic-lämmitys sähköllä tai kaasulla pitää huolen lämpimistä illoista. Ja kun hyttyset yrittävät häiritä, hyttysovi pitää ne loitolla. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DTC-816 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 31.3.2026 |
| Ajomäärä | 12 km |
| Malli | C'Joy |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄMÄ VAUNU ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Parivuode poikittain edessä
- Pöytä ryhmä josta saa vuoteen
- Jääkaappi
- WC
- Liesi
- Trumatic lämmitys sähkö/kaasu
- Henkari kaappi
- Tukijalat
- Hyttys ovi
- Tuontimaa Ruotsi
- Pituus 617 cm
- Korkeus 261 cm
- Omapaino 968 kg
- Kokonaispaino 1300 kg
- DETHLEFFS SOPIVAAN PAINO LUOKKAAN!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.10.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.8.2020 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1300 kg |
| Omapaino | 968 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI