Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 40 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on matkailuauto, joka vie sinut kesän seikkailuihin! Dethleffs Globebus T 002 on näppärä paketti, joka mahtuu alle kuuden metrin kokoluokkaan, mutta tarjoaa silti kaiken tarvittavan. Vetokoukku mahdollistaa kärryn tai veneen vetämisen, ja pyörätelineellä kulkevat fillarit mukana. Kattoluukku tuo valoa ja raikasta ilmaa sisään, kun taas Webasto pitää lämpimänä viileinä iltoina. Tämä punakeulainen kaunotar on rekisteröity neljälle ja B-kortilla ajettava. Älä missaa tätä Dethleffs Globebus T 002 löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CZR-963 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 8.8.2025 |
| Ajomäärä | 147000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Globebus T 002 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- NÄYTTÄVÄ PUNAKEULAINEN DETSKU NÄPPÄRÄÄN KOKOLUOKKAAN!!
- Vetokoukku
- Puoli-integroitu
- Trumatic
- Lämminvesiboileri
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Liesi
- Markiisi
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Suihku
- Kattoluukku
- Pyöräteline
- Sähköpatruuna
- Rekisteröity: 4:lle
- Pituus: 598 cm
- Omamassa: 2795 kg
- Kokonaismassa: 3495 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.6.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.6.2007 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3495 kg |
| Omapaino | 2795 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy