Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 99 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Dethleffs Jubivan T 600 on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen ja lomien tarpeisiin. Tämä alle kuuden metrin kokoinen ajoneuvo on varustettu moottorinlämmittimellä ja kahdella rengassarjalla, mikä tekee siitä sopivan valinnan eri vuodenaikoihin. Ohjaamon ilmastointi pitää matkustamon miellyttävän viileänä kesähelteillä. Ajoneuvossa on makuupaikat kolmelle ja rekisteröity neljälle, joten se sopii hyvin pienelle perheelle tai pariskunnalle. Jos tämä Dethleffs Jubivan T 600 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NGY-920 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Viimeisin katsastus | 11.6.2025 |
| Ajomäärä | 140000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Jubivan T 600 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottorinlämmitin
- Markiisi
- Ohjaamon ilmastointi
- Radio
- Kapteenin penkit ohjaamossa
- Pöytäryhmä edessä
- TV-Teline
- TV-Antenni
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Liesi
- Jääkaappi
- Pakastelokero
- Kasetti WC
- Suihku
- Parivuode takana
- Iso takatalli
- Makuupaikat kolmelle
- Rek. 4:lle
- 2 X renkaat
- Pituus 597 cm
- Leveys 214 cm
- Omamassa 2630 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.7.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.7.2006 |
| Vetopainot | 750 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1990 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2630 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy