Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Ducati MONSTER, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä dynaaminen moottoripyörä on rekisteröity kahdelle, joten voit ottaa kaverin mukaan nauttimaan ajelusta. Öhlins alusta ja Termignoni slip-on takaavat, että meno on sujuvaa ja äänimaailma kohdillaan. Ajomoodit ja luistonesto pitävät huolen siitä, että kurvit taittuvat turvallisesti. Tämä punainen kaunotar on pidetty huolella, joten se on valmis suoraan ajoon. Jos tämä Ducati MONSTER voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 78-LGO |
| Vuosimalli | 2015 |
| Ajomäärä | 65200 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | MONSTER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 05/25 64800 km )
- Desmohuolto tehty (09/21 59000km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Öhlins alusta
- Kulutusosat kunnossa
- Tuulenohjain
- Ajomoodit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Sähkökäynnistys
- Termignoni slip-on
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.6.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.4.2015 |
| Kuutiotilavuus | 1198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 101 kw / 137 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 390 kg |
| Omapaino | 211 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki