Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Ducati MULTISTRADA, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä punainen kaunotar on vähän ajettu ja tarjoaa dynaamista menoa nelitahtisella moottorillaan. Käytännölliset sivulaukut pitävät huolen siitä, että kaikki tarpeellinen kulkee mukana, ja keskiseisontatuki tekee pysähdyksistä helppoja. Huoltokirja on kunnossa, joten voit keskittyä vain nauttimaan ajosta. Jos tämä Ducati MULTISTRADA voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 53-LHX |
| Vuosimalli | 2017 |
| Ajomäärä | 38200 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | MULTISTRADA |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Kaksi. Omisteinen
- Nelitahti
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Huoltokirja (Viim. Huolto 4/2025 36651 km)
- Renkaat ok.
- Kulutusosat kunnossa
- Keskiseisontatuki
- Ketjuveto
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.6.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.6.2017 |
| Kuutiotilavuus | 937 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 83 kw / 113 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 465 kg |
| Omapaino | 236 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki