Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Eura Mobil One 690 HB -mallin matkailuauto tarjoaa mukavan vaihtoehdon kesäseikkailuihin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on varustettu Fiat 2,3 JTD 130 Multijet -moottorilla, joka toimii dieselillä. Ajoneuvossa on laskuvuode ja parivuode, mikä tekee siitä käytännöllisen valinnan perheille tai ystäväporukoille. Valkoinen ulkoväri tuo raikkautta ja ajoneuvon hyvä pohjaratkaisu mahdollistaa mukavan matkustuskokemuksen. Jos tämä Eura Mobil One 690 HB voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NKB-408 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 22.12.2025 |
| Ajomäärä | 80000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | One 690 HB |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- SIEVÄ EURA MOBIL HYVÄLLÄ POHJARATKAISULLA JA KOHTUU AJOMÄÄRÄLLÄ!!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.1.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.4.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 192 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2953 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy