Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, uusi ja ajamaton Ford Transit Custom, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä neliveto pakettiauto kulkee kuin unelma, ja sen Digital Aqua Blue -väri kääntää päät varmasti. Varusteltu mukautuvalla vakionopeudensäätimellä ja kiinteällä vetokoukulla, joten voit vetää peräkärryä tai asuntovaunua vaivatta. Polttoainekäyttöinen lisälämmitin pitää sinut lämpimänä viileinäkin aamuina. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZRL-809 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Yhteydenotot: Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535, Juho Itkonen p. 040 7120485
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150 000 km
- Tavaratilan vanerointi lattia+seinät ja väliseinän äänieristys
- Driver Assistance Pack 6 navigointi - 360° kamera - sähkötaittoiset sivupeilit - törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa) - hätäjarrutehostin - sensico-verhoiltu ohjauspyörä - älykäs aktiivinen vakionopeudensäädin (automaattivaihteisissa malleissa Stop & Go -järjestelmällä) - BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - kaistanpitoavustin - kuolleen kulman avustin
- Sivuliukuovi: Kuljettajan puolelle
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä
- Vetokoukku, kiinteä
- Polttoainetankki 70 litraa
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Digital Aqua Blue
- Parkkitutka, anturit edessä
- Parkkitutka, anturit takana
- 1+2 etuistuimet, läpilastausluukku
- Kuljettajan istuimen 6-suunnan sähkösäätö
- Kuljettajan istuimen sähkösäätöinen ristiseläntuki
- Kuljettajan istuimen säädettävät käsinojat
- Lämmitettävä etumatkustajan istuin
- Lämmitettävä kuljettajan istuin
- 2-alueinen automaatti-ilmastointi
- PTC-lämmitin
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sivuturvatyynyt
- Sähkösäätöiset, lämmitetyt ja automaattisesti taittuvat sivupeilit, suuntavilkuilla
- 5G modeemi
- Langaton latausalusta
- 13" kosketusnäyttö
- 4 kaiutinta
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 224 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2153 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr