Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Ford Transit -mallin Fordissa on kaikki, mitä kesäajoon tarvitset ja vähän enemmänkin. Tämä uusi ja ajamaton pakettiauto tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä, kun varusteina on muun muassa polttoainekäyttöinen lisälämmitin, joka pitää kylmät aamut loitolla. Navigointi ja langaton Android Auto/Apple CarPlay tekevät reittien suunnittelusta lastenleikkiä. Vetokoukku ja perävaunun hallintajärjestelmä varmistavat, että voit ottaa kaiken tarvittavan mukaan. Älä missaa tätä Ford Transit -löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GRP-140 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Magnetic |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Yhteydenotot: Juho Itkonen p. 040 7120485, Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150000 km.
- Kuormatila: Suojasarja (tavaratilan verhoilu, muotoiltu lattia, sidontakoukut)
- Lämmitin: Polttoainekäyttöinen lisälämmitin, ajastintoiminto ja kaukosäätö
- Navigointi
- Ajovalot: Xenon, sis. LED-päiväajovalot
- Vetokoukku, sis. perävaunun hallintajärjestelmä
- Aktiivinen vakionopeudensäädin, ajolinja-avustin ja Stop&Go -järjestelmä (A8-mallit)
- 360° kamera
- Parkkitutkat edessä
- Parkkitutkat takana
- ESC ajovakauden hallintajärjestelmä, Mäkilähtöapu
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Sivuikkunat: Ikkuna matkustajan puolen sivuliukuoveen
- Ilmastointi, automaattinen, sis. raitisilmasuodattimen
- Kuljettajan turvatyyny
- Seat Pack 8 1+2 etuistuimet, lämmitettävät - kangasverhoilu, tumma - kuljettajan istuimen 4-suunnan manuaalinen säätö - kuljettajan istuimen ristiseläntuki - kuljettajan istuimen käsinojat - pöytätaso keskimmäisen istuimen selkänojassa
- 12" kosketusnäyttö
- 5G Modeemi
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- H2-kattokorkeus (L2- ja L3-mallit)
- Takalasit (ei sis. Pyyhkijöitä)
- Takalasit: Pesin ja pyyhin
- Kuormatila: LED-valot
- Varapyörä, täysikokoinen
- Roiskeläpät, edessä
- Väri: Metalliväri Magnetic
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.3.2026 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.3.2026 |
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 121 kw / 165 hv |
| CO₂-päästöt | 236 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2210 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & Yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr