Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Ford Transit -pakettiautossa on niin paljon herkkuja, että enää puuttuu vain kuski! Uusi ja ajamaton menopeli on varustettu parkkiavustimilla joka puolelta, peruutuskameralla ja älykkäällä nopeudenrajoittimella, joten pysäköinti ja ajaminen sujuvat kuin tanssi. Lämmitettävä ohjauspyörä ja tuulilasi pitävät huolen siitä, että talvikin taittuu mukavasti. 12" kosketusnäyttö ja langaton Android Auto/Apple CarPlay tekevät reittien ja musiikin hallinnasta lastenleikkiä. Älä missaa tätä Ford Transit löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | JOL-149 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 15 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Frozen White |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Transit |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 12 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Yhteydenotot: Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535, Juho Itkonen p. 040 7120485
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150 000 km
- Ilmastointi, automaattinen, sis. raitisilmasuodattimen
- Parkkitutkat edessä
- Parkkitutkat takana
- Peruutuskamera
- ESC ajovakauden hallintajärjestelmä, Mäkilähtöapu
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Vakionopeudensäädin
- Älykäs nopeuderajoitin
- H7 AGM 80Ah akut, 2 kpl
- Polttoainetankki 70 litraa, AdBlue-lisäainesäiliö 24 litraa
- Kuljettajan turvatyyny
- Seat Pack 8 1+2 etuistuimet, lämmitettävät - kangasverhoilu, tumma - kuljettajan istuimen 4-suunnan manuaalinen säätö - kuljettajan istuimen ristiseläntuki - kuljettajan istuimen käsinojat - pöytätaso keskimmäisen istuimen selkänojassa
- 12" kosketusnäyttö
- 4 kaiutinta
- 5G Modeemi
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- H2-kattokorkeus (L2- ja L3-mallit)
- Kuormatila: LED-valot
- Keskuslukitus
- 270 astetta aukeavat takaovet ja magneettipysäyttimet. (L3-mallit)
- Lämmitin: Polttoainekäyttöinen lisälämmitin, ajastintoiminto ja kaukosäätö
- Roiskeläpät, edessä
- Vetokoukku, sis. perävaunun hallintajärjestelmä
- Väri: Normaaliväri Frozen White
- Sähkötoimiset etusivuikkunat
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.3.2026 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.3.2026 |
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 226 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2159 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr