Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Harley-Davidson VRSC:ssä on sitä jotain, mikä saa moottoripyöräilijän sydämen sykkimään. Tämä vähän ajettu kaunotar on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin voi hypätä kyytiin. Hihnaveto ja nelitahtimoottori takaavat pehmeän menon, ja Screaming Eagle -putkisto tuo mukanaan juuri oikeanlaisen jylinän. Kromi kiiltää kuin uutena, ja Progressive Suspension takaiskarit pitävät ajon tasaisena. Jos tämä Harley-Davidson VRSC voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | EZ-98 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Viimeisin katsastus | 3.10.2014 |
| Ajomäärä | 12000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VRSC |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Progressive Suspension takaiskarit
- Sivukilpiteline
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Viimeinen huolto 06/2025
- Kromi kiiltää
- Sähkökäynnistys
- Screaming Eagle putkisto
- Varashälytin
- Menossa hihna huoltoon
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.5.2004 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.5.2004 |
| Kuutiotilavuus | 1131 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 86 kw / 117 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 464 kg |
| Omapaino | 285 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki