Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Harley-Davidson SOFTAIL -mallissa on enemmän fiilistä kuin kesäillassa! Tämä hopeanvärinen kaunotar on vähän ajettu ja valmiina viemään sinut uusiin seikkailuihin. Kromi kiiltää kuin uutuuttaan, ja Vance & Hines putkisto varmistaa, että äänimaailma on kohdillaan. Kaatumaraudat ja lepuuttajat tuovat turvaa ja mukavuutta pitkillekin matkoille. Tämä pyörä on rekisteröity kahdelle, joten kaveri kyytiin ja matka käy kuin siivillä. Jos tämä Harley-Davidson SOFTAIL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CU-804 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Viimeisin katsastus | 16.8.2010 |
| Ajomäärä | 24000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SOFTAIL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Sissy-bar
- Kromi kiiltää
- Kaatumaraudat
- Lepuuttajat
- Sähkökäynnistys
- Vance & Hines putkisto
- Varashälytin
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.5.2004 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.5.2004 |
| Kuutiotilavuus | 1449 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 47 kw / 64 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 510 kg |
| Omapaino | 305 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki