Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Harley-Davidson TOURING, joka on kuin tehty kesäisille maanteille! Tämä valkoinen kaunotar on ollut edellisellä omistajalla 15 vuotta, ja se on pidetty kuin kukkaa kämmenellä. Nelitahtinen moottori ja hihnaveto takaavat luotettavan menon, ja Screamin' eagle Sliparit tuovat mukavan soundin. Kaatumaraudat ja lepuuttajat tekevät ajosta mukavaa, ja sivulaukut HD pitävät tavarat järjestyksessä. Jos tämä Harley-Davidson TOURING voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CZ-633 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Viimeisin katsastus | 14.10.2021 |
| Ajomäärä | 54000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | TOURING |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Hihnaveto
- 15 Vuotta ollut edellisellä omistajalla.
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaat ok
- Screamin' eagle Sliparit
- Lepuuttajat
- Kaatumaraudat
- Laukkuraudat
- Sissy-bar pikakiinnityksellä
- Sivulaukut HD
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.6.2004 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.6.2004 |
| Kuutiotilavuus | 1449 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 52 kw / 71 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 570 kg |
| Omapaino | 345 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki