Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 16 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Harley-Davidson VRSC, joka on todellinen vapauden symboli! Tämä sininen kaunotar on tuotu suoraan Yhdysvalloista, ja se on rekisteröity kahdelle. Vähän ajettu ja kromi kiiltää kuin uusi, joten tämä pyörä on valmiina kesän seikkailuihin. Nelitahtinen moottori ja sähkökäynnistys tekevät ajosta sujuvaa, ja tyhjät putket antavat juuri oikeanlaisen murinan. Jos tämä Harley-Davidson VRSC voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NW-601 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Ajomäärä | 7000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VRSC |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuonti-pyörä, tuontimaa Yhdysvallat (2010) ei vauriohistoriaa
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Vähän ajettu
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Kromi kiiltää
- Metalliväri
- Sähkökäynnistys
- Tyhjät putket
- Varashälytin
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.9.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.6.2006 |
| Kuutiotilavuus | 1131 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 86 kw / 117 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 481 kg |
| Omapaino | 285 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki