Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Harley-Davidson VRSC:ssä on kaikki, mitä moottoripyöräfanit voivat toivoa – ja vähän enemmänkin! Tämä vähän ajettu kaunotar on valmis viemään sinut kesän seikkailuihin. Nelitahtinen moottori ja Supertrapp putkisto takaavat, että meno on sekä tehokasta että tyylikästä. Rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee mukaan nauttimaan kyydistä. Sissy-bar ja takatarakka pitävät huolen, että matkatavarat pysyvät kyydissä. Älä missaa tätä Harley-Davidson VRSC löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | SW-492 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Ajomäärä | 33000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VRSC |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim.huolto: 08/24 32400 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Sissy-bar
- Takatarakka
- Sivukilpiteline
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Supertrapp putkisto
- Varashälytin
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.2.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.2.2009 |
| Kuutiotilavuus | 1247 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 89 kw / 121 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 488 kg |
| Omapaino | 307 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki