Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 71 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi näppärä matkakumppani kesän reissuille: Hobby 380 -mallin matkailuvaunu! Tämä kevyt ja kompakti vaunu on varusteltu Trumatic sähkö/kaasu -järjestelmällä, joten lämpöä riittää viileämpinäkin iltoina. Sisältä löytyy kaikki tarpeellinen: jääkaappi, pakastinlokero, liesi, pesuallas ja WC. Kaksi nukkumapaikkaa takaavat mukavat unet, ja polkupyöräteline mahdollistaa fillarien kuljettamisen mukana. Pussimarkiisi tarjoaa varjoa hellepäivinä. Tämä käytännöllinen Hobby on valmiina seikkailuihin – ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WEJ-927 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 13.5.2024 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | 380 |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Sohvaryhmä (saa levitettyä vuoteeksi)
- Trumatic sähkö/kaasu
- Henkarikaappi
- Jääkaappi
- Pakastinlokero
- Liesi
- Mattosarja
- Pesuallas
- WC
- TV-antenni
- Pussimarkiisi
- Polkupyöräteline
- Nukkumapaikat 2:lle
- Pituus:569cm
- Leveys:220cm
- Korkeus:259cm
- Omamassa:918kg
- Kokonaismassa:1100kg
- Kevyt ja näppärä Hobby!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.9.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.9.2013 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1100 kg |
| Omapaino | 918 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI