Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 67 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on Hobby EXCELLENT -mallin matkailuvaunu, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä laatutarkastettu vaunu tarjoaa mukavat oltavat neljälle, ja varustelusta löytyy kaikki tarpeellinen: kaasuliesi, iso jääkaappi pakastelokerolla sekä Truma Ultraheat -lämmitys sähköllä tai kaasulla. U-ryhmä edessä ja parivuode takana takaavat mukavat unet. Kattoluukut tuovat valoa ja ilmaa, ja pumpattava etuteltta suojaa säältä. Tämä on todellinen löytö! Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DIN-111 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 29.10.2024 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | EXCELLENT |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ VAUNU ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomivaunu
- Kaasupullo-/välinekaappi
- Iso U-Ryhmä edessä
- Kaasuliesi
- Pesuallas
- Liesituuletin
- Iso jääkaappi pakastelokerolla
- Mattosarja
- Kasettiverhot
- Kattoluukut
- Parivuode pitkittäin takana
- Kasetti WC
- Truma Ultraheat sähköllä/kaasulla
- Pumpattava etuteltta/suoja
- Makuupaikat jopa 4:lle
- Pituus n. 663cm
- Leveys n. 230cm
- Korkeus n. 261cm
- Omamassa 1209kg
- Kokonaismassa 1350kg
- Vaunulla on lunastushistoria, Vaurioituneena poisto 7.6.2022, ei muutosprosentteja
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.3.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.3.2018 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1350 kg |
| Omapaino | 1209 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy