Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 42 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Honda CBR, joka on valmis viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu yksilö on varustettu nelitahtimoottorilla ja ketjuvedolla, joten meno on taattua. Quickshifter ja Yoshimura slip-on tuovat ajamiseen ripauksen sporttisuutta, ja kaatumatapit sekä ajonestolaite pitävät huolen turvallisuudesta. Renkaissa on hyvin pintaa, joten voit huoletta lähteä mutkateille. Jos tämä Honda CBR voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 35-YAJ |
| Vuosimalli | 2011 |
| Ajomäärä | 49500 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CBR |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 03/26 49472 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Quickshifter
- Kaatumatapit
- Tuulisuoja
- Sähkökäynnistys
- Yoshimura slip-on
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.7.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.7.2011 |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 131 kw / 178 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 379 kg |
| Omapaino | 199 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki