Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Honda CBR on käytetty moottoripyörä, joka tarjoaa nautinnollisia ajokokemuksia kesäisille teille. Tämä matkasportti on rekisteröity kahdelle, ja siinä on nelitahtimoottori sekä ketjuveto. Varusteluun kuuluu ajonestolaite, säädettävät jarru- ja kytkinkahvat sekä tuulisuoja, jotka tekevät ajamisesta mukavaa. Akrapovic-putkisto ja sähkökäynnistys lisäävät ajonautintoa, ja uudet renkaat takaavat hyvän pidon. Vähäpäästöinen Honda CBR on valmis viemään sinut uusiin seikkailuihin. Jos tämä Honda CBR voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | FA-306 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Ajomäärä | 56500 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CBR |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Tuulisuoja
- Sähkökäynnistys
- Akrapovic putkisto
- 12V ulosotto
- Uudet renkaat
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.4.2004 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.4.2004 |
| Kuutiotilavuus | 1137 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 112 kw / 152 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 430 kg |
| Omapaino | 254 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki