Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 16 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Honda CL -mallin moottoripyörä, joka on valmiina viemään sinut kesäseikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaunotar on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee mukaan. Nelitahtimoottori ja ketjuveto takaavat, että meno on sujuvaa ja luotettavaa. Käsisuojat ja tuulenohjain tekevät ajosta mukavaa, ja ABS-jarrut pitävät huolen turvallisuudesta. Tästä hieno yksilö suoraan ajoon! Jos tämä Honda CL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 67-AOU |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 2100 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A2 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltokirja (viim.huolto: 08/24 1004 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Käsisuojat
- Tuulenohjain
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.5.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.5.2024 |
| Kuutiotilavuus | 471 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 34 kw / 46 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 371 kg |
| Omapaino | 192 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki