Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Esittely
Tässäpä on musta helmi, joka vie sinut kesäseikkailuihin kuin siivillä! K4-mallin KIA farmari on vähän ajettu ja täynnä mukavuuksia. Mukautuva vakionopeudensäädin tekee pitkistäkin matkoista leppoisaa, ja lämmitettävät etuistuimet pitävät sinut lämpimänä viileinä aamuina. Navigointijärjestelmä ja peruutuskamera varmistavat, että pysyt oikealla reitillä ja pysäköinti sujuu kuin tanssi. Tämä automaattivaihteistolla varustettu kaunotar odottaa vain kuljettajaa. Jos tämä KIA K4 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZRK-425 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 171 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | K4 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- Kysy auton saatavuudesta myyjiltämme!
- Tehdastakuu voimassa 7-vuotta tai 150tkm saakka
- Ilmastointi, automaattinen
- Käyttöjärjestelmän ja karttojen etäpäivitys (OTA-päivitykset)
- Navigointijärjestelmä
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- 60/40-suhteessa taittuva takaistuin
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- Keskikyynärnoja edessä
- Korkeus- ja etäisyyssäädettävät niskatuet edessä
- Korkeussäädettävät niskatuet takana
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Lämmitettävät etuistuimet
- Takaistuimen keskikyynärnoja mukitelineellä
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- Ilmastoinnin suuttimet takamatkustajille
- Ilmastoinnin sähköinen lisälämmitin, PTC-vastus
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sivuturvatyynyt edessä
- Ajotietokone
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Lämmitettävät ulkopeilit
- Sähkötoimiset ulkopeilit
- Kia Connect -etähallinta
- USB-latausliitin edessä
- USB-latausliitin keskikonsolissa (2 kpl)
- USB-liitin edessä
- 12,3" digitaalinen mittaristo
- 12,3” kosketusnäyttö keskikonsolissa
- Android Auto-yhteensopivuus
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Audiojärjestelmä
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- Bluetooth hands-free puheentunnistuksella
- Radio
- Metalliväri: Aurora Black
Tekniset tiedot
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.4.2026 |
| Vetopainot | 500 kg / 1410 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 143 g / km |
| Kokonaismassa | 1980 kg |
| Omapaino | 1525 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr