Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi KTM 1090, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vauhdikas yksilö on ollut vain yhdellä omistajalla ja sen huoltohistoria on tiptop-kunnossa. Nelitahtinen moottori, ajomoodit ja luistonesto takaavat, että matka taittuu turvallisesti ja mukavasti. Kaatumaraudat ja pohjapanssari pitävät huolen, että meno ei hyydy pienistä kolhuista. Sivulaukut ja 12V ulosotto tekevät reissusta entistäkin käytännöllisemmän. Jos tämä KTM 1090 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 30-VHM |
| Vuosimalli | 2019 |
| Ajomäärä | 47000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 1090 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim.huolto: 03/26 46943 km)
- 10/20 26389 km venttiilit tarkistettu
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kaatumaraudat
- Tuulisuoja
- Pohjapanssari
- Luistonesto
- Ajomoodit
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.3.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.3.2019 |
| Kuutiotilavuus | 1050 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 450 kg |
| Omapaino | 235 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki