Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä KTM 690 -mallissa on kaikki, mitä vauhdikkaaseen kesäajoon tarvitset! 690 cc LC4-moottori ja Keihin EMS sähköisellä kaasulla (Ride-by-Wire) tarjoavat reippaan menon, ja säädettävät moottorin kartat (Ride Modes) tuovat ajamiseen mukautuvuutta. Brembo-jarrusatulat ja ABS-järjestelmä pitävät huolen siitä, että pysähdyt turvallisesti. Teräsputkirunko ja WP-jousitus tekevät ajosta tasaisen, ja LCD-näyttö pitää sinut ajan tasalla. Tämä vähän ajettu pyörä on rekisteröity kahdelle, joten kaveri mukaan ja menoksi! Jos tämä KTM 690 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 29-BHC |
| Vuosimalli | 2015 |
| Ajomäärä | 24000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 690 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A2 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- 690 cc LC4-moottori, Keihin EMS sähköisellä kaasulla (Ride-by-Wire).
- Kaksoissytytystulpat, säädettävät moottorin kartat (Ride Modes)
- Brembo-jarrusatulat ja ABS -järjestelmä
- Teräsputkirunko ja WP-jousitus
- LCD-näyttö
- Sähköstartti, rekisteröity kahdelle
- Huoltohistoria
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.6.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.6.2015 |
| Kuutiotilavuus | 690 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 32 kw / 44 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 350 kg |
| Omapaino | 160 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale