Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö moottoripyörää, joka vie sinut seikkailuun kuin tuulispää? Kawasaki VERSYS on juuri se menopeli, joka pistää kesäpäivät rullaamaan! Tämä vähän ajettu yksilö on varusteltu niin, että matka taittuu kuin siivillä: tuulisuoja, käsisuojat, ja kahvanlämmittimet pitävät huolen mukavuudestasi. Navigaattori ja Bluetooth tekevät reittien suunnittelusta ja musiikin kuuntelusta helppoa. Kirsikkana kakun päällä ovat kaatumaraudat ja ABS-jarrut, jotka tuovat turvaa. Jos tämä Kawasaki VERSYS voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 24-GFR |
| Vuosimalli | 2013 |
| Ajomäärä | 38700 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VERSYS |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Tuulisuoja
- Käsisuojat
- Bluetooth
- Navigaattori
- Kaatumaraudat
- Kahvanlämmittimet
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.4.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.4.2013 |
| Kuutiotilavuus | 1043 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 87 kw / 118 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 459 kg |
| Omapaino | 239 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki