Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 13 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö urheilullista menopeliä, joka vie sinut kesäseikkailuihin? Tässä on Kawasaki Z, joka on kuin tehty sinulle! Tämä vähän ajettu kaunotar on rekisteröity kahdelle, joten voit ottaa kaverin mukaan nauttimaan ajosta. Nelitahtinen moottori ja ketjuveto takaavat, että matka taittuu turvallisesti. ABS-jarrut ja sähkökäynnistys tekevät ajosta sujuvaa ja helppoa. Jos tämä Kawasaki Z voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 72-ALT |
| Vuosimalli | 2020 |
| Ajomäärä | 8900 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Z |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Kulutusosat kunnossa
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.4.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.4.2020 |
| Kuutiotilavuus | 649 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 50 kw / 68 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 388 kg |
| Omapaino | 188 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki