Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Kawasaki Z on moottoripyörä, joka tarjoaa ajamisen iloa kesäisille teille. Tämä vähän ajettu yksilö on valmistettu vuonna 2013 ja otettu käyttöön 2015. Nelitahtinen moottori ja ketjuveto tekevät siitä sopivan valinnan niin kaupunkiajoon kuin pidemmillekin matkoille. Varusteluun kuuluvat muun muassa ajonestolaite, tuulisuoja ja lukkiutumattomat jarrut (ABS), jotka lisäävät ajomukavuutta. Jos tämä Kawasaki Z voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 75-CEG |
| Vuosimalli | 2013 |
| Ajomäärä | 34300 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Z |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Valmistus 2013 käyttöönotto 2015
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim. huolto: 04/24 28811 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Tuulisuoja
- Hätävilkut
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.8.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.8.2015 |
| Kuutiotilavuus | 1043 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 102 kw / 139 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 426 kg |
| Omapaino | 231 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki