Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 25 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Kawasaki Z, joka on valmis viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä urheilullinen moottoripyörä on rekisteröity kahdelle, joten voit ottaa kaverin mukaan nauttimaan ajosta. Nelitahtikone ja ketjuveto takaavat, että meno on tasaista ja luotettavaa. Mivv putket tuovat mukanaan mahtavan soundin, joka kääntää päät kadulla. Kulutusosat ovat kunnossa, joten ei tarvitse huolehtia ylimääräisistä huolloista. Jos tämä Kawasaki Z voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CV-778 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Ajomäärä | 80000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Z |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuontipyörä, tuontimaa Saksa (5/2006)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Kulutusosat kunnossa
- Mivv putket
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.5.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.3.2004 |
| Kuutiotilavuus | 953 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 93 kw / 126 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 401 kg |
| Omapaino | 221 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki