Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 18 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Knaus Sky TI 700 MX Platinum Selection on vähän ajettu matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesäseikkailuihin. Tämä automaattivaihteistolla varustettu ajoneuvo on varustettu ilmastoinnilla sekä ohjaamossa että asuinosassa, mikä tekee kesäajosta miellyttävää. Saarekemallinen parivuode ja tilava sisustus tekevät matkustamisesta nautinnollista. Aurinkopaneeli tuo lisäenergiaa, ja ABS-jarrut lisäävät ajomukavuutta. Jos tämä Knaus Sky TI 700 MX Platinum Selection voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YLR-260 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 10.11.2025 |
| Ajomäärä | 68000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Sky TI 700 MX Platinum Selection |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 14 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 12 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- HIENO KNAUS TYYLIKKÄÄLLÄ SISUSTALLA JA HYVÄLLÄ POHJALLA SEKÄ ERINOMAISILLA VARUSTEILLA!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Tehokkain 180hv moottori
- ALDE nestekiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Lattialämmitys
- Lämminvesiboileri
- Ilmastointi asuinosassa
- Ilmastointi ohjaamossa
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Liesi
- Markiisi
- Pakastelokero
- Saarekemallinen parivuode takana keskellä pitkittäin
- Parkkitutka / kamera
- Pesuallas
- Suihku
- TV-antenni tai lautasantenni
- ABS-jarrut
- Aurinkopaneeli
- Kattoluukku
- Iso takatalli molemmin puolin autoa aukeavilla ovilla
- Pyöräteline
- Sähköpatruuna
- Sähkörappu
- Rekisteröity:4 :lle
- Pituus: 751 cm
- Leveys: 232cm
- Korkeus: 279 cm
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Alde
- Nestekiertolämmitys
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.2.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.2.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 302 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3219 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy