Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä LMC T 638 G -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Vähän ajettu ja vain yhdellä omistajalla ollut menopeli tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä automatkoille. Automaattivaihteisto ja vakionopeudensäädin tekevät ajamisesta helppoa kuin heinänteko, ja polttoainekäyttöinen Webasto-lisälämmitin pitää huolen, että yöt ovat lämpimiä. Kääntyvät Pilot-istuimet ja monitoimiohjauspyörä viimeistelevät ajokokemuksen. Jos tämä LMC T 638 G voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | EOK-937 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 23.10.2024 |
| Ajomäärä | 45000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | T 638 G |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuajoneuvoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomiauto
- 1-omisteinen
- Huoltomuistio, Jakohihna vaihdettu 2025
- Ohjaamon automaattinen ilmastointi
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella (Webasto)
- Vakionopeuden säädin
- Ohjaamossa kääntyvät Pilot-istuimet
- Ohjaamon kumimatto
- Multimediasoitin peruutuskameralla
- Automaattivaihteinen
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaamon vekkiverhot
- Asuinosan mattosarja
- Ruokaryhmä kahden istuttavalla sohvalla ja sivusohvalla
- Truma sähköllä ja kaasulla
- Nestekiertoinen lattialämmitys
- Lämmitetty ja eristetty harmaavesisäiliö
- Kaasuliesi
- Pesuallas
- Iso jääkaappi pakastelokerolla
- TV Antenni
- Kasetti WC
- Suihku
- Erillisvuoteet takana
- Takaluukku oikealla
- Puoli-integroitu
- Saa ajaa B-Kortilla
- Rek. 4:lle
- Makuupaikat 2:lle
- Pituus n. 726cm
- Leveys n. 232cm
- Korkeus n. 287cm
- Omamassa 3089kg
- Kokonaismassa 3500kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.10.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.10.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 177 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3089 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy