Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | CNK-998 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 25.6.2025 |
| Ajomäärä | 210000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Tarraco |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltohistoria (viim. 201tkm (jakohihna + laaja huolto)
- Webasto
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- LED-ajovalot
- Digimittaristo
- Sähkösäätöinen kuljettajan istuin
- Kuljettajan istuin muistipaikoilla
- Sähkötoiminen takaluukku
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Peruutuskamera
- Kuolleen kulman varoittimet
- Liikennemerkkien tunnistus
- Kahdet renkaat
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Talvirenkaina nastat
- Automaattinen ilmastointi
- Penkinlämmittimet edessä
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- USB/AUX-liitäntä
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Ajotietokone
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Kaadettavat takaistuimet
- ISOFIX-lastenistuinkiinnikkeet
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.7.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.7.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2350 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 189 g / km |
| Kokonaismassa | 2410 kg |
| Omapaino | 1803 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veckjärventie 5, PORVOO
Tätä ajoneuvoa myy
Pauli Patrakka
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ka/;rak;pat;li.;pau
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nie;ntu;.ko;ian;ast;seb
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;man;.du;rit;pet
Tiia Carlstedt
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;dt/;ste;arl;a.c;tii
Aino Asikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;sik;o.a;ain
Kasper Pihlström
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;m/r;tro;hls;.pi;per;kas
Milad Amiri
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ami;ad.;mil
Leevi Paananen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nan;paa;vi.;lee
Daniel Lindlöf
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;of/;ndl;.li;iel;dan
Jonas Oljemark
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;rk/;ema;olj;as.;jon
Tuukka Turunen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;run;.tu;kka;tuu
Antti Hautala
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;hau;ti.;ant
Petri Nurmi
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nur;ri.;pet