Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | ERH-168 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 23.4.2025 |
| Ajomäärä | 144000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Octavia |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 4 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- 2 omisteinen
- Viimeisimmällä omistajalla 2021-2026
- Huoltohistoria, viim.huolto: 4/26 -144tkm
- Jakohihna vaihdettu 4/26
- 2 x renkaat 2 x erikoisvanteet
- Polttoainetoiminen lisälämmitin kauko-ohjaimella
- (Ajastettava seisontälämmitys)
- Vetokoukku
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- Automaatti-ilmastointi, 2-alueinen
- Navigointijärjestelmä
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Amundsen-audio
- LED-ajovalo kaarreajovalolla
- Kaukovaloavustin
- Avaimeton sisäänkulku ja -käynnistys
- Lämmitettävä tuulilasi
- Penkinlämmittimet edessä
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Takaistuimien lämmitys (reunapaikat)
- Monitoimiohjauspyörä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Front Assist
- Ajotietokone
- Kuolleen kulman varoitin (BLIS)
- Sähkötoiminen takakontti
- Automaattisesti himmentyvä turvasisäpeili
- Ulkopeili, automaattisesti himmennettävä sähk. koria vasten käännettävä/sääd./lämm.
- Sähkötoimiset ikkunat myös takana
- SmartLink+
- Värillinen Maxi DOT -monitoiminäyttö
- Bluetooth-matkapuhelinvalmius ja langaton WLAN-tukiasema
- Elektroninen ajonvakautusjärjestelmä (ESP)
- (ISOFIX)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.4.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.4.2019 |
| Vetopainot | 690 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 140 g / km |
| Kokonaismassa | 1939 kg |
| Omapaino | 1385 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat