Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 34 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Sunlight A70 -mallin matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä käytetty mutta huolella laatutarkastettu matkakumppani on rekisteröity kuudelle, ja tarjoaa nukkumapaikat koko porukalle. Vakionopeudensäädin ja iso näyttö tekevät ajamisesta sujuvaa, ja Trumatic-lämmitys pitää lämpötilan kohdillaan niin sähköllä kuin kaasulla. Iso takatalli nielee matkatavarat kuin huomaamatta. Tämä vähäpäästöinen diesel vie sinut minne vain haluat. Jos tämä Sunlight A70 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MNL-287 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 11.8.2025 |
| Ajomäärä | 180000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | A70 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomiauto
- B-Kortilla ajettava
- Vakionopeudensäädin
- Radio/Soitin isolla näytöllä
- Huoltomuistio
- Trumatic lämmitys kaasulla ja sähköllä
- WC ja Suihku
- Iso takatalli
- Pituus 728 cm
- Korkeus 310 cm
- Leveys 232 cm
- Omamassa 2915 kg
- Kokonaismassa 3495 kg
- Rekisteröity 6:lle
- Nukkumapaikat 6:lle
- Markiisi
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.4.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.4.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3495 kg |
| Omapaino | 2915 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy