Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 14 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Sunlight T 64 -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaunotar tarjoaa tilaa neljälle nukkujalle ja mukavuutta matkantekoon kääntyvien etuistuinten ja ilmastoinnin ansiosta. Vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista leppoisaa, ja peruutuskamera auttaa parkkeeraamaan kuin ammattilainen. Mukana myös polkupyöräteline, joten voit ottaa fillarit mukaan reissuun. Jos tämä Sunlight T 64 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ITZ-382 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 10.6.2024 |
| Ajomäärä | 72000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T 64 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltokirja
- Ajettu 72 tkm
- Kääntyvät etuistuimet
- Vakionopeudensäädin
- Sähkölasit
- Soitin
- Ilmastointi
- Pöytäryhmä
- Peruutuskamera
- Alaslaskettava vuode
- Markiisi
- Henkarikaappi
- Jääkaappi/Pakastin
- WC
- Suihku
- Liesi
- Trumatic kaasu
- Sähkörappu
- Parivuode pitkittäin
- Polkupyöräteline
- Tuotu käytettynä
- Nukkumapaikat 4 lle
- Rekisteröity 4 lle
- Pituus 683 cm
- Korkeus 290 cm
- Omapaino 3170 kg
- Kokonaispaino 3495 kg
- ASIALLISESTI PIDETTY!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.1.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.6.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 178 g / km |
| Kokonaismassa | 3495 kg |
| Omapaino | 3170 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI