Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Sunlight T58 -mallin matkailuauto tarjoaa käytännöllisyyttä ja mukavuutta kesäseikkailuihin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on juuri katsastettu, ja siihen on mahdollista hankkia J. autoturva, joka tuo mielenrauhaa matkantekoon. Dieselmoottori varmistaa, että matka taittuu taloudellisesti. Sunlight T58 on ostettavissa mistä tahansa J. Rinta-Joupin toimipisteestä ympäri Suomen. Jos tämä Sunlight T58 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | COP-197 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 21.4.2026 |
| Ajomäärä | 39000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T58 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 11 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eemeli Heiskanen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Huoltokirja
- Suomiauto
- Markiisi
- Aurinkopaneeli
- Ohjaamon ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Peruutuskamera
- Radio
- Kääntyvät istuimet
- Pöytäryhmä
- Invertteri
- Trumatic sähköllä ja kaasulla
- Lattialämmitys sähköllä
- Liesi
- Jääkaappi
- Pakastelokero
- Kasetti WC
- Suihku
- Parivuode pitkittäin
- 2 x Renkaat
- Makuupaikat 3:lle
- B-Kortti
- Pituus 595 cm
- Leveys 232 cm
- Korkeus 290 cm
- Omamassa 2747 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- Puoli-Integroitu
- Trumatic
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.6.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.6.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 298 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2747 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy