Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 17 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Sunlight T64 -mallin matkailuauto, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä tilava matkailuauto tarjoaa mukavat oltavat niin lyhyille kuin pidemmillekin reissuille. Ohjaamon ilmastointi pitää huolen siitä, ettei kuumuus pääse yllättämään, ja vakionopeudensäädin tekee matkan taittamisesta lastenleikkiä. Navigaattori ja peruutuskamera ovat kuin kirsikkana kakun päällä, kun suuntaat uusille reiteille. Tämä vähän ajettu kaunotar on valmiina viemään sinut ja matkakumppanisi uusiin seikkailuihin. Jos tämä Sunlight T64 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | BUR-769 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 21.10.2024 |
| Ajomäärä | 65000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T64 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuajoneuvoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Huoltomuistio
- Ohjaamon ilmastointi
- Radio
- Vakionopeuden säädin
- Navigaattori
- Peruutuskamera
- Ohjaamon verho
- Osanahkaistuimet
- Kääntyvät Pilot-istuimet ohjaamossa
- Sähköikkunat- ja peilit
- Truma kaasulla
- Ruokaryhmä kahden istuttavalla sohvalla ja isolla sivusohvalla
- Laskuvuode ruokaryhmän yllä (manuaalinen)
- L-keittiö
- Kaasuliesi kolmella polttimella
- Pesuallas
- Iso jääkaappi ja erillinen pakaste-osasto
- Ranskalainen parivuode takana
- Kasetti WC
- Suihku
- Tilava kylppäri
- Pyöräteline neljälle pyörälle
- Kotelomarkiisi
- Sähkörappu
- Takaluukku vasemmalla
- Lohkolämmitin
- Puoli-integroitu
- Saa ajaa B-kortilla
- Pituus n. 683cm
- Leveys n. 233cm
- Korkeus n. 290cm
- Omamassa 2903kg
- Kokonaismassa 3500kg
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2019)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.1.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.10.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3495 kg |
| Omapaino | 2903 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy