Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Suzuki GSX, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä kompakti menopeli on ollut vain yhdellä omistajalla, ja ikäisekseen se on todella vähän ajettu. Yoshimura-putkisto tuo mukavan lisäpotkun ja äänen, joka kääntää päät. Uudet renkaat ja sähkökäynnistys varmistavat, että matka sujuu kuin siivillä. Ja kirsikkana kakun päällä, saat ilmaisen talvisäilytyksen ensi kevääseen asti. Jos tämä Suzuki GSX voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | IO-104 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Ajomäärä | 21000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GSX |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- 1-om
- Suomipyörä
- Huoltokirja viim. 1/2026 21000km
- Yoshimura koko putkisto
- Seat cover
- Mra tuuliohjain
- Nelitahti
- Lyhyet kytkin ja jarrukahvat
- Ketjuveto
- Molemmat renkaat uudehkot
- Ketjut ja rattaat ok kuntoiset
- Minikilpi
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.4.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.4.2006 |
| Kuutiotilavuus | 1299 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 129 kw / 175 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 430 kg |
| Omapaino | 250 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI