Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 22 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Suzuki INTRUDER, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaunotar on rekisteröity kahdelle, joten voit ottaa kaverin mukaan nauttimaan matkasta. Kardaaniveto ja nelitahtimoottori takaavat sujuvan menon, ja sähkökäynnistys tekee liikkeelle lähdöstä vaivatonta. Kromi kiiltää kuin uusi ja batwing-etuosa tuo ripauksen tyyliä. Sivulaukut tarjoavat tilaa kaikelle tarpeelliselle. Jos tämä Suzuki INTRUDER voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WS-567 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Ajomäärä | 42000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | INTRUDER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria: (viim.huolto: 06/25 40688km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Batwing
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Hengitysmuutos
- Minivilkut edessä
- Kromi kiiltää
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.5.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.5.2008 |
| Kuutiotilavuus | 1783 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 565 kg |
| Omapaino | 345 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki