Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 19 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Triumph BONNEVILLE, joka on kuin suoraan rock 'n' roll -aikakaudelta! Tämä harvinainen Elvis Presley -juhlamalli on ollut vain yhdellä omistajalla ja on todella siisti tapaus. Kromi kiiltää kuin uusi, ja hyvät renkaat pitävät huolen siitä, että matka taittuu turvallisesti. Vakionopeussäädin ja ABS-jarrut tuovat ajamiseen mukavuutta ja luotettavuutta. Tämä vähäpäästöinen kaunotar on rekisteröity kahdelle, joten kaveri mukaan ja menoksi! Jos tämä Triumph BONNEVILLE voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 73-JJG |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 765 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | BONNEVILLE |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Elvis Presley malli 59/925
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ajonestolaite
- Viim.huolto 10/2025 765km
- Ketjuveto
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Luistonesto
- Kromi kiiltää
- Vakionopeussäädin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.8.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.8.2024 |
| Kuutiotilavuus | 1200 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 59 kw / 80 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 453 kg |
| Omapaino | 236 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki