Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Yamaha XT -mallin moottoripyörässä on kaikki, mitä kesän seikkailuihin tarvitset! Nelitahtinen kone ja kardaaniveto takaavat luotettavan menon, ja ajomoodit sekä ABS-jarrut pitävät huolen siitä, että matka taittuu turvallisesti. Navigaattori ja tuulisuoja tekevät reittien suunnittelusta lastenleikkiä. Käsisuojat, kahvanlämmittimet ja kaatumaraudat varmistavat, että olet valmis joka säähän. Tämä vähän ajettu yksilö on huollettu ja valmiina tien päälle. Jos tämä Yamaha XT voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | LW-413 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Ajomäärä | 87000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | HS V 23 |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | XT |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 09/25 86993 km )
- Nelitahti
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Pohjapanssari
- Käsisuojat
- Tuulisuoja
- Navigaattori
- Kaatumaraudat
- Kahvanlämmittimet
- Ajomoodit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.9.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.9.2010 |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 470 kg |
| Omapaino | 261 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki