Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö autoa, joka vie sinut mukavasti kesän seikkailuihin? Tämä A4 allroad quattro -mallin Audi on juuri se, mitä tarvitset! Valkoinen farmari, joka on varustettu nelivedolla ja automaattivaihteistolla, kuljettaa sinut sujuvasti niin mökkireissuille kuin kaupunkikierroksillekin. Moottori on uusittu 2020, ja mukana tulevat kahdet renkaat. Alcantara/nahka-verhoilu tuo ripauksen luksusta, ja vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista nautinnollisia. Älä missaa tätä Audi A4 allroad quattro löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CIX-694 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 21.8.2025 |
| Ajomäärä | 212000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | A4 allroad quattro |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltohistoria (viim. 11/2025 210tkm)
- (Moottori uusittu 2020)
- Vakionopeudensäädin
- 2x renkaat
- 2x aluvanteet
- Tutkat eteen ja taakse
- Suomi-auto
- Alcantara / nahka -verhoilu
- Audi Sound system
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä
- Ilmastointi, automaattinen (Climatronic)
- Ikkunaturvaverhot
- Sähköiset lasinnostimet edessä
- Radio / CD Concert
- Keskikyynärnoja, edessä
- Sähkösäätöiset ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.7.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.7.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 1900 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 156 g / km |
| Kokonaismassa | 2240 kg |
| Omapaino | 1745 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter