Perustiedot
| Rekisterinumero | NMT-766 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 106000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | A4 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Severi Mäkinen
Sisäänostaja FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin: ACC
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Digitaalinen mittaristo
- Neliveto
- 2x renkaat
- 2x vanteet
- KeylessEntry: avaimeton kulku ja käynnistys
- Audi Sound System -äänentoistojärjestelmä
- AppConnect
- AppleCarPlay
- AndroidAuto
- Bluetooth Handsfree & äänentoisto
- USB C -liitäntä
- USB -liitäntä
- MyAudi- etäkäyttösovellus
- Audi active lane assist (aktiivinen kaistaltapoistumisvaroitin)
- BLIS (kuolleenkulmanvaroitin)
- Audi Pre Sense (ennakoiva turvajärjestelmä)
- Urheiluistuimet
- Sähkösäätöinen ristiseläntuki
- Reisituen säätö: manuaalinen
- Nahkasisusta
- Matrix LED-ajovalot
- Kaukovaloautomatiikka
- Urheilullinen monitoimiohjauspyörä vaihteenvalitsimilla
- Ilmastointi: automaattinen 2-alueinen
- Ajotietokone
- Electric parking brake (sähkötoiminen seisontajarru)
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Isofix-valmius
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 2.2.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 2.2.2023 |
| Vetopainot | 750 kg / 1700 kg |
| Kuutiotilavuus | 1984 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 146 g / km |
| Kokonaismassa | 2140 kg |
| Omapaino | 1635 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sorastajantie 4, JYVÄSKYLÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Salminen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;sal;ti.;mat
Mikael Rajala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;.ra;ael;mik
Jiri Sjöman
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;an/;jom;i.s;jir
Kalle Ek
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ek/;le.;kal
Atte Kukonlehto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;hto;nle;uko;e.k;att
Atte Suoranta
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;uor;e.s;att
Petteri Suomalainen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ala;uom;i.s;ter;pet
Miikka Niininen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ini;.ni;kka;mii
Severi Mäkinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kin;.ma;eri;sev
Mika Penttinen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;ent;a.p;mik
Mikko Vattuaho
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ho/;tua;vat;ko.;mik