Perustiedot
| Rekisterinumero | RTX-353 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 25.3.2026 |
| Ajomäärä | 202000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | A4 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Sähköinen huoltokirja (viimeisin huolto 200tkm, 3/2026)
- Öljynkulutusmittaus tehty 4/2026 -Ei syö öljyä!
- 2x renkaat alumiinivanteilla
- Rotiform vanteet
- S-Line ulkopaketti
- Polttoainelämmitin
- Bi-xenon ajovalot
- Peruutuskamera
- Navigointijärjestelmä
- Vakionopeudensäädin
- Alpine äänentoistojärjestelmä
- Subwoofer
- Sporttipenkit
- Alustasarja
- Automaattinen ilmastointi
- Apple Carplay
- Radio
- Bluetooth äänentoisto
- Penkinlämmitin etupenkeillä
- Nahkainen monitoimiohjauspyörä
- Alcantara yksityiskohdat sisustuksessa
- Ajotietokone
- Sumuvalot
- Sähköisesti säädettävät ja lämmitettävät sivupeilit
- Automaattinen sähköinen käsijarru
- Tuulenohjausmuovit
- Keskuslukitus kaukosäätöinen
- Sähköiset ikkunat
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.12.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.4.2013 |
| Vetopainot | 750 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 139 g / km |
| Kokonaismassa | 2170 kg |
| Omapaino | 1675 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Paavo Suominen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;suo;vo.;paa
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik
Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa
Lassi Ahveninen
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;eni;ahv;si.;las